Ofertiker

Strona którą chcę wykonać to prosty serwis z ogłoszeniami. Domyślnie ma to być serwis w którym każdy może założyć darmowe konto i wystawiać ogłoszenia, natomiast dane kontaktowe ogłoszeniodawców będą dostępne tylko dla użytkowników PREMIUM (za punkty premium).

Obecnie mam stronkę z pluginami do rejestracji i zarządzaniem użytkownikami, oraz z systemem ogłoszeń. Działa to jak powinno, ale brakuje mi kilku funkcjonalności.
Chciałbym aby każdy użytkownik miał dodatkowe pola, która będą wyświetlane zarówno w panelu admina jak i na froncie – na stronie konta użytkownika.

Będą to pola:
1. Typ konta (FREE, PREMIUM)
2. Ilość punktów PREMIUM
3. Data ważności (data lub liczba pozostałych do końca dni PREMIUM)
4. Status płatności (brak, oczekujące, zapłacone)

Testowo próbowałem zrobić to za pomocą pluginu ACF, jednak nie wiem czy jest to najlepszy pomysł.

Poniżej wklejam ilustracje, żeby zobrazować o co chodzi. Na pomarańczowo oznaczyłem funkcje których brakuje.

Frontend:

Panel admina:

Czyli użytkownik może się zalogować/zarejestrować i dodawać własne ogłoszenia. Może również czytać ogłoszenia innych użytkowników, ale żeby wyświetlić dane kontaktowe wybranych ogłoszeń, musi wykupić pakiet punktów. Klikając w przycisk POKAŻ DANE KONTAKTOWE pobierany jest jeden punkt PREMIUM z jego konta i to chyba cała filozofia.
Resztę podstron i grafikę do szablonu zrobię sam. Jak już wspominałem, to jest eksperyment i jeśli wypali to pewnie będę potrzebował dalszej pomocy przy ulepszeniach serwisu 🙂
Na razie potrzebuję podstawowej funkcjonalności żeby to w ogóle uruchomić i potestować.

www.000webhost.com